St Michel Print Oy
Teollisuuskatu 2-6
50130 Mikkeli

PL 193
50101 Mikkeli

Vaihde +358 15 3501
Fax +358 15 350 3295
info@stmichelprint.fi


Myynti

Heikki Suomala
Managing Director
heikki.suomala@stmichelprint.fi
Puh. +358 440 350 268

Olli Kivijärvi
Sales Manager
olli.kivijarvi@stmichelprint.fi
Puh. +358 440 350 269



Asiakaspalvelu

Leea Hämäläinen
Customer Project Manager
Business Controller
leea.hamalainen@stmichelprint.fi
Puh. +358 440 350 267

Inkeri Kakkonen
Customer Project Assistant
inkeri.kakkonen@stmichelprint.fi
Puh. +358 440 350 260


Jaana Väisänen
Customer Project Assistant
jaana.vaisanen@stmichelprint.fi
Puh. +358 44 781 4521

Ilkka Kotisalo
Procurement and Project Coordinator
ilkka.kotisalo@stmichelprint.fi
Puh. +358 440 350 274

Reijo Saavalainen
Prepress
reijo.saavalainen@stmichelprint.fi
Puh. +358 440 350 265


Tuotanto

Harri Pasonen
Supervisor
harri.pasonen@stmichelprint.fi
Puh. +358 440 350 266


Matti Uuttu
Operations Manager
matti.uuttu@stmichelprint.fi
Puh. +358 440 350 258


Edustajat

Daniel Paul Dima
Balkanin maat
paul.dima@stmichelprint.fi
Mobile: +40 731 037 496

Bozena Kojro
Puola, Unkari, Tsekki, Slovakia
bozena.kojro@stmichelprint.fi
Puh. +48 501 248 771 tai
+48 602 344 812

Timo Meriläinen
Espanja, Portugali
timo.merilainen@stmichelprint.fi
Puh. +34 91 8496510 tai
+34 609 887648


Voit myös lähettää palautetta oheisella lomakkeella:

Nimi*

Email*

Puhelin

Aihe*

Viesti*

Kirjoita alla olevat merkit tekstikenttään lähettääksesi viestin. Tämä on tehty roskapostin estämiseksi*
Käyttääksesi CAPTCHAa, täytyy lisäosan Really Simple CAPTCHA olla asennettuna.

* = Pakollinen kenttä

Sijainti:

Comments are closed.